چگونه می توان با داشتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال به طور موثر کار کرد

باید بگویم ، می تواند صدها (اگر نه هزاران) آژانس دیجیتال در بازار وجود داشته باشد. هر یک از ادعاهای خود بهترین تک است. بدون شک ، چندین آژانس دیجیتال بسیار خوب در بازار وجود دارند که راه حل های عالی بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهند ، اما نکته غم انگیز این است – فقط در مورد همه صالح است. بنابراین ، در هنگام انتخاب یک آژانس دیجیتال نسبت به کسب و کار خود ، نهایت دقت را باید بکنید. در زیر چند نکته / پیشنهاد وجود دارد که در آنها باید (فقط در صورت تمایل) قبل از بله گفتن و عقد قرارداد ، آنها را تجربه کنید.

مفید است اگر فرهنگ این سازمان آژانس بازاریابی دیجیتال را که استفاده می ادمین اینستاگرام   کنید شناسایی کند و به شما کمک کند. این به شما کمک می کند تا در مصاحبه ها خود را در ذهنیت افراد درون شرکت قرار دهید.

مدیر ادغام Great Plains – که در آن یک ابزار کاربر نهایی است – بسیار شهودی است ، 100٪ منطق کسب و کار را تأیید می کند ، سوابق اصلی (حساب ها ، کارمندان ، مشتریان ، فروشندگان. مدیر Instagram و غیره) را وارد می کند / به روز می کند میز کار محدودیت مدیر ادغام – از پنجره های GP در پشت صحنه و بدون نشان دادن آنها استفاده می کند – بنابراین نسبتاً کند – شما 100 رکورد خواهید آورد – اما بعد از اینکه درباره هزاران صحبت کردید – سرویس خوبی نیست. به هر حال شما می توانید مدیر ادغام را با VBA برنامه ریزی کنید.

تحقیقات می گوید از هر 5 مصرف کننده فقط 1 نفر جستجوی اتومبیل خود را در وب سایت فروشندگان آغاز می کند. برای به دست آوردن سهم بازار ، اطمینان حاصل کنید که باید قبل از رقبا با این مشتریان وصل شوید. بیشتر فروشندگان می توانند در خواب تبلیغات انجام دهند. آیا این نماینده نیست که آن را با دیجیتال ادغام کند که باید تسلط یابد. وقتی متوجه می شوید که چگونه همه قطعات با هم ادغام شده اند بسیار سرگرم کننده است. وبلاگ نمایندگی با فیس بوک ارتباط دارد. کلمات کلیدی جستجو از سایت وبلاگ باعث افزایش رتبه وب سایت می شوند. شما یک شبکه اجتماعی م buildثر ایجاد می کنید که انگشتان خود را در نقاط بازار بسیار گسترش می دهد.

افرادی که از طریق آژانس هایی مانند Blend ، Getty ، Corbis ، Kimball Stock مجوز دارند و دیگران به عنوان تولید تیزرهای تبلیغاتی مشخص شده اند. وقتی کسی به تصویر علاقه مند است ، می تواند به راحتی در هر کجا ببیند که تصویر مجاز است ، باید از طریق من باشد یا از طریق یکی از آژانس های نمایندگی من. من بر افزایش فروش سهام آژانس موجود خود از طریق قرار گرفتن در معرض اضافی ایجاد شده توسط وب سایت من حساب می کنم.

با استفاده از اینترنت ، اهرم فشار قابل توجهی وجود دارد. در هر زمان که بخواهید می توانید تصور غلط یا مقیاس را کاهش دهید. ممکن است هرکسی بخواهد بازاریابی خود را تغییر دهد. اینترنت همه دنیا را به یک دهکده کوچک هواپیما تبدیل کرده است که می توانید به آنجا دسترسی پیدا کنید. پیشنهادهایی که بیش از هر زمان دیگری به شما کنترل می کنند – بر بازاریابی و نام تجاری شما.

اینها به سادگی چند ایده ساده برای کمک به شما در گرفتن یک تعطیلات کوچک از شرکت است. به یاد داشته باشید ، چه تازه شروع می کنید ، چند لحظه اینجا را فشار می دهید یا کاملاً گاز را فشار می دهید ، و یک وقت عالی را صرف می کنید ، نه فقط برای شما. پادزهر بسیار خوبی برای تجارت شما نیز هست!